Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v TUI BLUE PULSE Schladming (former aQi Hotel). Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Schladming může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si TUI BLUE PULSE Schladming (former aQi Hotel) rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Schladmingu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 91 %

TUI BLUE PULSE Schladming (former aQi Hotel)

Schladming
Coburgstraße 54, 8970 Schladming, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Moderní a stylový hotel TUI BLUE PULSE Schladming, určený výhradně pro dospělé, se nachází přímo naproti lanovce Planai-Hochwurzen, pod sjezdovkami a sjezdovou trasou pro horská kola. Třešničkou na dortu je panoramatický výhled na horu Dachstein ze sauny Sky. Ve wellness centru je několik saun, prostorná relaxační část a střešní terasa. V hotelu najdete také lobby s krbem, prodejní automat a lyžárnu. Wi-Fi je zdarma k dispozici ve všech prostorách. Hotel TUI BLUE PULSE Schladming se může pochlubit soukromým tunelem pro pěší vedoucím z hotelové garáže přímo do skiareálu Planet Planai. Za příplatek můžete využívat soukromé podzemní parkoviště.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí TUI BLUE PULSE Schladming (former aQi Hotel)