Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Klubhaus des Eisenbahnersportvereines Schladming. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Schladming může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Klubhaus des Eisenbahnersportvereines Schladming rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Schladmingu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 74 %

Klubhaus des Eisenbahnersportvereines Schladming

Schladming
Gewerbestraße 689, 8970 Schladming, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Klubhaus des Eisenbahnersportvereines Schladming se nachází ve Schladmingu, 400 metrů od lanovky Planai West. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Apartmány mají ručníky a kuchyň s ledničkou, varnou deskou, kávovarem i ledničkou. Klubhaus des esv Schladming leží 400 metrů od lanovky Golden Jet, 1,3 km od lanovky Planai Bahn a 68 km od letiště W. A. Mozarta v Salcburku.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Klubhaus des Eisenbahnersportvereines Schladming