Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Alpine Club By Diamond Resorts Schladming. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Schladming může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Alpine Club By Diamond Resorts Schladming rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Schladmingu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Alpine Club By Diamond Resorts

Schladming
Alpineweg 142, Rohrmoos, 8971 Schladming, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Alpine Club je překrásné místo s výhledem na půvabné městečko Schladming, které stojí za návštěvu v kterémkoli ročním období. Rezort je postavený v tradičním alpském stylu a nabízí ubytování s nábytkem z borového dřeva, vlastní rekreační centrum a restauraci. Hosté si mohou odpočinout v místním wellness centru s krytým bazénem, saunou, vířivkou a posilovnou. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu. Všechny pokoje mají kuchyňský kout, jídelní kout a obývací prostor. K dalšímu vybavení rezortu patří tenisové hřiště, dětské hřiště a herna. Pro každý apartmán je zdarma k dispozici 1 parkovací místo.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Alpine Club By Diamond Resorts Schladming